Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Proponujemy Państwu szeroką gamę siatek ogrodzeniowych, które można zastosować w wielu dziedzinach życia.

Siatki ogrodowe 

Praca w ogrodzie to nie tylko różnego rodzaju nasadzenia czy pielęgnacja roślin. W pewnym momencie pojawia się potrzeba ogrodzenia, zabezpieczenia drzew, krzewów i rabatek.
Dzięki dużemu wyborowi siatek ogrodowych jesteśmy w stanie zabezpieczyć nasze rośliny w sposób ładny, estetyczny i skuteczny.

Odwiedź naszą stronę: www.ogrodzenia.pl
Siatki ogrodowe LUXANET Siatki ogrodowe LUXURSUS
LUXANET LUXURSUS

Siatka ozdobna - dekoracyjna i efektowna.

Idealne rozwiązanie dla rabatek
Charakterystyczny wzór siatek już od dawna wzbudza zachwyt miłośników ogrodów. Obydwa typy ogrodzeń są znane jako idealne rozwiązanie dla rabatek kwiatowych: chronią grządki, stanowiąc równocześnie ich dekorację.

Solidność
Siatka Luxanet łączy w sobie solidność ogrodowej siatki zgrzewanej o brzegu wzmocnionym dodatkowym drutem wraz z eleganckim wyglądem. Druty poziome o dużych łukach przecinają się po środku oczka siatki. Karbowane druty poziome nadają ogrodzeniu oryginalny i dekoracyjny wygląd.

Dekoracyjność
Siatka Luxursus to elegancka siatka pleciona doskonale pasująca do ogrodów utrzymanych w konwencji parku. Dzięki swojej otwartej i tradycyjnej konstrukcji siatkę Luxursus można łatwo zamontować wokół grządki lub rabatki o nawet najbardziej wyszukanym kształcie.
 
Siatka Luxanet

Siatka Luxanet to siatka zgrzewana z drutu ocynkowanego, a następnie pokrytego PVC. Druty tworzące łuki są zgrzane w punkcie przecięcia.
Oczko
Rozmiar oczka: 76.2x76.2mm.
Siatka Luxanet posiada dodatkowy drut wzmacniający na oczkach brzegowych, w miejscu gdzie jest najbardziej podatna na przerwanie. Podwójne druty na krawędzi podnoszą wytrzymałość siatki Luxanet.
Średnica drutów: 1.80-2.20mm.

Słupy: Bekaclip-P, Bekarond-P, Multistick.
Technologia powlekania
Siatka jest wykonana z drutu ocynkowanego. Zastosowany proces przygotowania powierzchni drutu zapewnia doskonałą przyczepność powłoki PVC do podłoża.
Kolory: zielony RAL 6073.

Siatka Luxursus

Siatka Luxursus to siatka pleciona z drutu ocynkowanego i powleczonego PVC. Druty poziome są skręcone naprzemiennie. Karbowane druty pionowe są wygięte w łuki w górnej części siatki.
Rozmiar oczka: 150x90mm.
Średnica drutu: poziomego - 1.55-2.40mm, pionowego - 2.00-3.00mm (lub 2.40-3.25mm dla wysokości 120cm).
Słupy: Bekarond-P, Multistick.
Technologia powlekania
Druty są ocynkowane i powleczone PVC.
Kolory: zielony RAL 6005.

 Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt