Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Proponujemy Państwu szeroką gamę siatek ogrodzeniowych, które można zastosować w wielu dziedzinach życia.

Siatki autostradowe 

Siatki autostradoweSiatka ogrodzeniowa autostradowa, mimo, iż jest łudząco podobna do siatki leśnej nie jest tym samym produktem.
Ze względu na szczególne wymagania, jakie musi spełniać ten produkt, parametry techniczne siatek autostradowych są odmienne od siatek leśnych.

Siatki autostradowe, wykonane są z grubszych drutów 2,5mm/ 3,00 mm o wyższej wytrzymałości na rozciągania, są znakowane jako zabezpieczenie przed kradzieżą – dwa druty w zielonym ocynku jako integralna część siatki.
 
Poza tym powłoka cynku jest grubsza niż na siatkach leśnych i wynosi ZN 240 g/m2. Siatki te występują też w powłokach bezinal, czyli 95% ZN + 5% AL., co daje trzykrotnie wyższą odporność antykorozyjną i pozwala na 30 letni okres użytkowania takiego produktu.

Jest to szczególnie ważne w infrastrukturze autostradowej gdzie mamy bardzo agresywne środowisko i po 10 latach użytkowania siatki o powłoce cynku 220g/m2 siatka taka jest praktycznie całkowicie skorodowana. Oczywiście stopień korozji siatki zależy od miejsca jej ekspozycji, odległości od drogi, warunków pogodowych, intensywności warunków zimowych.

Na odcinku autostrady A4 od Wrocławia do Strzelec Opolskich można zobaczyć, w jakim stanie jest siatka w powłoce Bezinal, która montowana była w 1998 roku. Nie wykazuje ona praktycznie żadnych śladów zużycia. Siatka na autostradzie A4 pomiędzy Katowicami, a Krakowem montowana w 1992 w powłoce ZN jest już praktycznie w 100 % skorodowana.
Biorąc jednak pod uwagę niewielką różnicę cenową pomiędzy produktami Bezinal i Zn,dla infrastruktury drogowej powinna być stosowna siatka wyłącznie w powłoce Bezinal .
 

Autostradowe druty do produkcji siatek ogrodzeniowych

 

Siatki autostradoweDrut do siatki ogrodzeniowej XFENCE produkowany jest w firmie Euro Corporation – Nowa Zelandia z najdoskonalszej jakości materiału wykonanego dzięki nowej zrewolucjonowanej technologii kucia na zimno, żeby pokonać najsurowsze warunki meteorologiczne i najbardziej ekstremalne warunki terenowe.
Regularne gładkie sploty X bezślizgowo mocują druty poziome i pionowe, żeby powstała łatwo w wykonaniu i trwała siatka ogrodzeniowa. Drut do siatki ogrodzeniowej XFENCE charakteryzuje się wysokim stopniem wytrzymałości i trwałości oraz wyjątkowo dużą ilością wariantów regulowania odległości drutów siatki dając możliwość zastosowania ogrodzenia w różnych dziedzinach takich jak budownictwo mieszkaniowe, pastwiska, w terenie zadrzewionym a także przy autostradch, lotniskach i strefach przemysłowych.
Pionowy rozstaw drutu od 5 cm. można zwiększać, co 2,5 cm. Poziomy rozstaw drutu od 7,5 cm. można zwiększać, co 2,5 cm. zgodnie z zapotrzebowaniem. Maksymalna wysokość ogrodzenia wynosi 2,5 metra. Drut do siatki ogrodzeniowej może być wykonany z materiału o dużej i średniej wytrzymałości na zerwanie oraz w wersji z miękkiego drutu. Podstawowy surowiec do siatki ogrodzeniowej jest pokryty jedyną w swoim rodzaju XTRALIFE cynkowo-aluminiową powłoką antykorozyjną na podstawie, której, producent daje 30 letnią gwarancję.
Dzięki nowej zrewolucjonowanej technologii drutu siatkę ogrodzeniową XFENCE można łatwo, szybko i tanio wybudować w ogrodzenie.

 Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt


Zapoznaj się ze stroną: www.ogrodzenia.pl, znajdziesz tam panele, siatki, kompletne ogrodzenia i wiele wiecej - Zapraszamy